Hakkımızda

cocuklu-moo

Paradok Tarım ve Hayvancılık LTD. perakende süt satışına bölgesel olarak başlamış, kısa sürede tüm Samsun’da hizmet verebilecek bir servis ağına ulaşmıştır. Samsun’un çeşitli noktalarında binlerce insanımıza doğal günlük süt ve süt ürünlerini ulaştırmaktayız. Üretimde teknolojinin yeniliklerini takip ederek, ürünlerimizin doğallığını bozmadan hijyenik ortamlarda, soğuk zinciri bozmadan teslimatları gerçekleştirmekteyiz.

Samsun ilinde “ÇİĞ SÜT SATIŞ SERVİSİ”ne sahip olan ilk firma olan Paradok Çiftliği kurulduğu günden bu yana, alanında yüksek kalite standartları, hijyenik çalışma alanı ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Yerli ve ithal ineklerden seçilmiş, üstün nitelikli süt ırklarının melezlenmesiyle oluşturulan sürümüz benzersiz özellikte süt üretmektedir. Şöyle ki ;
Yüksek kuru madde oranı
Sütteki kuru madde oranı süttün içerik bakımından ne kadar yoğun olduğunun göstergesidir.
Enerji Değeri (Kcal) 72,6
Protein (g) 3,91
Karbonhidrat (g) 4,56
Kalsiyum (mg) 120
Yüksek yağ oranı
Sütten yapılan yoğurdun yağ oranında, sütün yağ oranı belirleyicidir. Sütümüz 4.0-5,6 (Ortalama 4,6) yağ oranına sahiptir.
Hijyen standartlarına uygunluk
Sütümüz tüketiciye soğuk zincirde ulaşmakta, işletmemiz da tarım ve hayvancılık bakanlığı yetkililerince düzenli olarak denetlenmektedir.
Eşsiz yoğurt kalitesi
En iyi sonuç için, yüksek kuru madde ve yüksek yağ oranına sahip sütümüzü şubelerimizden ücretsiz edinebileceğiniz maya (sütümüze ait ve tamamen doğal) ile mayalayınız.
Paradok, Samsun Bafra ‘da  Avrupa Birliği onaylı olarak kurulan  sertifikalı çiftliğinde çiğ süt üretir. Gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı yetkililerince  her 6 ayda bir yenilenen denetimlerle soğuk süt üretim işletme sertifikası ve çiftlikteki hayvanların insana bulaşan herhangi bir hastalık taşımadığını garanti eder.